O nás

Naše firma se zabývá pravidelnými i jednorázovými úklidy interiérů v Praze a Středočeském kraji, nabízíme i malířské a lakýrnické práce. Provádíme pravidelné úklidy kanceláří a společných prostor bytových domů, stejně jako generální úklidy. Vše záleží na domluvě se zákazníkem. Úklidové služby zahrnují i mytí oken a výloh. Naší předností jsou velmi příznivé ceny, vysoce profesionální přístup a výběr specializovaných čisticích prostředků. Úklid domů a kanceláří provozujeme jako živnost již od roku 1998, můžeme tedy nabídnout bohaté zkušenosti v tomto oboru.

Našimi klienty jsou bytová družstva, realitní firmy a soukromí majitelé bytových domů, pro které zajišťujeme pravidelný úklid společných prostor. Pro tyto klienty jsme zajišťovali i výmalbu společných prostor. Pro naše klienty také připravujeme byty do pronájmu – úklid, v případě potřeby výmalba, nátěry dveří a oken. V případě zakázek většího rozsahu spolupracujeme s prověřenými dodavateli, malé zakázky si zpracováváme sami.

Začínali jsme jako úklidová firma a postupně jsme naše portfolio služeb rozšířili o malířské a lakýrnické práce. K tomuto kroku nás motivovala hlavně celosvětová hospodářská krize v roce 2008, která se i v České republice projevila stagnací trhu a úbytkem klientů, který jsme vyrovnali rozšířením nabídky poskytovaných služeb.

Samozřejmostí je osobní kontakt, vstřícnost a flexibilita.

Máme stálou klientelu, jejíž spokojenost je známkou kvality poskytovaných služeb.